Evlere iş veren konfeksiyonlar

Evde Ek İş veren Konfeksiyonlardan iş alma

Evde ek iş veren konfeksiyonlar olarak   Yeni doğum Yapmış veya küçük çocukları olduğu için Çalışamayan ev hanımlarının  Doğal Olarak Evde ek iş yapmak istemeleri sebebiyle ve diğer evde ek iş yapmak  isteyenler en kolay ve en karlı kazançları getiren işlerin neler olduğunu merak etmektedir.  Günlük olarak Evde paketleme işi , temizleme işi , ütüleme işi , montajlama işi gibi alanlarda iş bulabilme imkanına sahip oluyor. kendi Evlerinin güveni ortamında yaptığınız bu işlerle ek gelir elde edebilirsiniz. Korona virüs sebebiyle Son zamanlarda ekonomik olarak ülkemiz de dalgalanmalardan nasibini aldığı için  insanlar bir şekilde gelir edebilmek için normal mesleklerinin yanı sıra ek işler de yapmak zorunda kalmaktadır. Günümüzde para değer kaybetmiş durumda insanlar hayatlarını daha refah bir seviyeye çıkarmak için mecburen başka işler de araştırmakta kısa zamanda daha çok gelir elde etmek istemektedirler. Ekonomik sorunlardan dolayı da çoğu kişi fabrikalardan çıkarılmaktadır. Şirketler kar etmek amacında olduğu için çok fazla işçi çalıştırıp sigortalarını yapmaktansa bu şekilde evlere iş göndererek para kazandırmakta ve kendi firmalarının devamlılığını bu şekilde sağlamaktadır. Eğer siz de ek iş yapmak istiyor bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız.

Ev hanımlarına iplik temizleme işi haricinde fabrikalardan paketleme ve ambalajlama işi de verilmektedir. Fabrikalardan Ev Hanımlarına Ek İş isimli içeriğimizi okuyarak fabrikalara ulaşabilirsiniz.

Evlere Nasıl iplik Temizleme İşi  Veriliyor ?

Evde Ek İş veren Konfeksiyonlar
Evde Ek İş veren Konfeksiyonlar

Bu iş için ilk etapta ciddi bir araştırma yapmalısınız. evde İplik işi veren firmalar çoğalmakla birlikte sahtekarlarında önü açılmış oldu. Her sektör gibi evde ek iş veren firmalar sektöründede dolandırıcılık olayları mevcuttur. mevcuttur. İnternette bir çok firma ismi dolanmaktadır. Kendinize en uygun ve güvenilir firmayı seçerek işinizde devamlılık sağlayabilirsiniz. Tuhafiyelerden aldığınız çoğu iplik fabrikalarda işlendikten sonra en son insan elinden geçmektedir. Bunların temizlenmesi ve sarılması el becerisiyle yapılmaktadır.

İletişim, Adres ve Telefon Numaraları!

Kullanım amacına göre ipler kategorilere ayrılmaktadır. Bunların temizlenmesi de ipin kalitesine zarar vermeden, ip türüne göre yapılmalıdır. Firma sizlere iplikleri temizlemeniz için iplik temizleme otomatı da tedarik etmektedir. Diğer evde yapılan işlere göre daha fazla rağbet görmekte olup para konusunda da firmalar cimri davranmamaktadır.

Was this helpful?

4 / 0

Bir cevap yazın 1

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Neslihan

Neslihan

Ek iş istıyorum