Evde nikah şekeri yapımı

Evde Nikah Şekeri Yapımı Hakkında Bilgi

Evde nikah şekeri yapımı ile evde ek gelir kazanmak artık çok kolay ve bilinen bir yoldur. Bu tür bir iş yapmak  isteyen bir çok kadının evden yapmak istediği işler en bilinenleri Paketleme işi, nikah şekeri işi, davetiye katlama işi ve montaj işleri  arasında önemli bir yer kaplayan Nikah şekeri işleridir. Bazı ev hanımları evine yakın yerlerdeki firmalardan iş alarak, bazılarıda düğün organizasyonlarını takip ederek kendileri ve yakınları için nikah şekeri işi buluyor. Bazı Kişilerde anlaşmalarını  dışarıdan evde nikah şekeri yaptıran firmalar  ile yaparak evde ek gelir sağlıyor bazıları ise bu konuda gerekli olan  bazıları malzemeleri vererek sadece işçilik ücreti  karşılığında, bazılarıda komple tüm nikah şekerlerini toptan olarak satın alarak dışarıya iş veriyorlar.

Evde Nikah Şekeri hazırlamak için 3 farklı yol!

Sizde bu 3 farklı yolu takip ederek kendinize evde nikah şekeri hazırlama işi bulabilirsiniz.

1: Evde ek iş veren firmalardan iş almak

2: Toptancılardan Toptan Ürün Alarak Kendi işinizi Kurmak

3: Bu tür firmaların Reklamlarını yapmak

Evde nikah şekeri yapan bayanların bir çoğu malzemeleri kendisi tedarik ediyor. Nikah şekeri için genelde kullanılan malzemeler şekerler, tül veya tül parçaları, renkli kurdelalar, silikon tabancası gibi. Bu malzemelerin alış fiyatları yapılacak işe göre değişiyor. Youtube’da bu konuda bir çok video mevcut. Evde nikah şekeri videolarından bazıları ise yazımızın devamındadır.
Ev hanımları nikah şekeri yapımında kullanıcakları malzemenin yanı sıra farklı ve inovatif nikah şekeri modelleride üretmek zorundalar. Şu an düğün mevsiminin sonua geliniyor, yalnız önceden çalışmalar yapmanız 2013 yaz düğün mevsiminde işlerini kolaylaştıracaktır.

Evde Ek İş veren Konfeksiyonlar
Evde Ek İş veren Konfeksiyonlar

Kendi evinizde ek iş yaparken dikkat etmeniz gerekenler!

SitemizeYapılan Bir takım yorum ve aramalardan gelen şikayetler arasında bizimle hiç ilgisi olmayan bir konu  firmaların iş isteyen kişilerden kapora talep etmeleridir. Hiç bir evde ek iş ve evde ek gelir imkanı sunan kurum ve kuruluşların hiç bir şekil ve ad altında kapora yada teminat bedeli istemeleri kesinlikle yasaktır. Bu şekilde bir talepte bulunan siteleri Google Adsense’a şikayet ederek sizlerin sırtından kazandıkları reklam paralarını geri ödeme olarak alabilirsiniz. Lütfen firmalara Kapora Ödemeden önce bu metti okudum ve riske hazırım başlıklı bir mesaj bırakın.

Was this helpful?

4 / 1

Bir cevap yazın 7

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Nisa Nur

Nisa Nur

Sivas’ta yaşıyorum paketlmeme işi yapmak istiyorum sürekli olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Nesibe Aydin

Nesibe Aydin

Bende alsam

Nesibe Aydin

Nesibe Aydin

Aliyimmi.. nasıl gorusulcek

Büşra

Büşra

4 kişiyiz bu işi almak istiyoruz nasıl dönüş yapılacak bize Kocaeli’de oturuyoruz hızlı ve özenliyiz

Naciye

Naciye

Evde paketleme işi istiyorum

Azra

Azra

05456659711 tokat niksar