Evde Ek İş Hakkında

Hakkımızda:  2002 senesinin başlarında kurulan sitemizin en büyük gayesi. Kendi evinin Güveni ortamında çalışarak hayattaki hayat standartlarını bir üst düzeye çıkararak, Çalışan kuvvetli ev kadınları yaratmayı amaçlayan bir kurumdur. Hedeflerimizin Arasındaki bir diğer konu ise kendi evinde çalışarak Kazanç  sağlamakta olan ev hanımları sayesinde ekonomiyi diri tutmayıda amaçlamaktır.

Hakkımızdahakkımızda

Sektöre giriş yapmış olduğumuz ilk günden 2020 senesine kadar bir çok ailenin tek gelir kapısı olması ile bilinen sitemiz. Tüm ev kadınlarına kaporasız olarak evde ek iş veren firmalarla buluşturmaktadır. Günümüzün en büyük sorunu olan Korona virüs kapsamında evde kalmak gerektiriğinden beri masraflarımızın en üst seviyelerde çoğalması nedeniyle işine gidemeyen herkezin evde ek iş yaparakta günlük nafakasının teminide bizim için ayrıca bir sevinç ve gururveren bir olaydır.

Not: İş ilanlarından herhangi birine baş vuru yapmadan bundan önce Gizlilik Politikamız sekmesinde yer alan sizler için liste haline getirilmiş olan bir metin hazırlamış bulunmaktayız bu uyarı met,nler, okumadan lütfen iş ve iş verenlere baş vuru yapmayınız. Aksi halde başınıza gelebilecek hiç bir olumsuz olay ya da durumlardan sitemiz sorumlu tutulamayacaktır.

Firmamızın Resmi sitesi olan www.Evdeekisverenfirmalar.Net sayfamızı sosyal ağ hesaplarınızdan da takip edebilir isterseniz bizi sosyal medyada paylaşım yaparak ve bizleri beğenerek destek olabilirsiniz. Tabii ki sosyal hesaplarınızı bizimle kirletmek istemezseniz sizi gayet iyi anlar ve anlayış ile karşılarız. 🙂

hakkımızda

 

 

 

Author: evde ekis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir