Evde covid 19(koronavirüs)maskesi paketleme

Evde covid 19 (koronavirüs) maskesi paketleme

  Evde covid 19 (koronavirüs) maskesi paketleme 2020 yılına Girdiğimizden beri dünyaya musallat olarn korona virüsü Hepimiz biliyoruz ki. Dünya gündemine adeta bir kabus gibi çöken korona virüs herkesin hayatını olumsuz etkiledi. Kedi köpek ve Yarasa Çorbası ile beslenen Çin’in Vampir ruhlu ölü bebek ve cenin yiyen Halkının en azgın yamyamlarından olan Wohan kentinde ortaya çıkan bu bulaşıcı virüs, tüm dünya genelinde olduğu gibi Türkiyede de fazlasıyla etkisini gösterdi. Bu sebeple her bireyin kendi önlemini alması konusunda Alınan önlemlerin en başta geleni maskesiz sokağa çıkmamak olunca Maske bulmak zorlaştı

    Ameliyat Maskesi Hazırlama

sosyal mesafe
sosyal mesafe

Sosyal mesafelerin Korunması ve maskesiz sokağa çıkılmaması konusunda alınan kararlar neticesinde maske imalatının hızlandırılması gerektiğini belirten yetkiler. Bizlerin maske ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra diğer ihtiyaç sahibi ülkelere maske yardımı yapmaktadır. işte tamda bu yüzden tüm ulusumuzun el ele verip çeşitli şekillerde maske imalatı yapmaya başladık. İmalatçıfirmaların bu konuda yetersiz kalması sebebiyle ev hanımlarına evde ek iş olarak maske imalatı ve maske paketleme işi vermeye başladılar. evde ek iş  kapsamında da ekonomiye can vermeye çalışmaktadır.

Maske Yoğun Talep Görmeye Başladı

Sadece Corona virüsü değil, genel olarak grip, soğuk algınlığı, kalabalık ve havasız ortamlarda sağlığımız için ağız maskesi kullanmamız sağlımız açısından oldukça önemli.Özellikle kış aylarında grip gibi salgın hastalıkların yoğun olduğu mevsimlerde daha dikkatli olmalıyız. Şu sıralar piyasada ki talepten dolayı bir çok kaliteli ve kalitesiz ağız maskesi çeşidi satılıyor. Virüs gibi salgın hastalıklardan daha sağlıklı bir şekilde korunmak için N95 gibi koruyucu ağız maskesi modelini tercih etmelisiniz.

Ende Maske Paketleme ve Hazırlama işi

maske paketleme işi 

Korona virüs salgınından dolayı ağız maskesine yoğun talep bulunmaktadır.ağız maskesi imalatı yapan fabrikalar binlerce hatta milyonlarca adetlerde gelen siparişleri yetiştirdikleri için işleri yetiştirememektedir.Çünkü ağız maskeleri sadece Türkiye’ye değil, bir çok Avrupa ülkesine de gönderilmektedir.

Fabrikalar gelen milyonlarca sipariş yetiştirmekte güçlü çektiği için koruyucu maskelerin paketlemesi işlemlerini fabrika dışında evlere ek iş  olarak da hazırlanmaktadır.bu sayede, kısa sürede siparişleri hazırlayarak müşterilerine göndermiş oluyorlar.

Şimdi sizde evde ek iş olarak maske paketleme işinden faydalanabilirsiniz.maske üretimi yapan firmalarla irtibata geçip paketleme işi isteyebilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Önemli olan bu işi bulabilmektir. Maalesef ülkemizde işsizliğin yükselmesiyle birlikte evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı çok yükselmiş ve bu nedenle iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri yapan firmalara doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz.

Ancak maske işi oldukça titizlik gerektiren bir iştir.çünkü insanın sağlığı söz konusu olduğu için maske paketlenirken eldiven takılması şart.bu ve benzeri şartlar işveren ile anlaştığınızda detaylı bilgiyi alacaksınız.

Was this helpful?

5 / 0

Bir cevap yazın 7

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Nisa Nur

Nisa Nur

Sivas’ta yaşıyorum paketlmeme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Emel

Emel

Konyada yaşıyorum evliyim işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

Cemile Kaçar

Cemile Kaçar

Cemile Kaçar Kütahya merkez de oturuyorum iğtiyacım var 3 tane çocuğum var onların masrafları için yapmak istiyordum bu işi

Naciye

Naciye

Evde maske paketleme istiyorum

Naciye

Naciye

İş hakkında nasıl yardımcı olucaksınız

Ayse

Ayse

Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var 3 kişiyiz günde 5 6 saat yapabiliriz

Gülnur küçükarslan

Gülnur küçükarslan

Maske paketleme işi yapmak istiyorum engelli oğlum var onun ihtiyaçlarını karşılamam gerek lütfen yardımcı olurmusunuz hijjene temizliğe önem veren titiz bir ev hanımıyım selamlar