Evde abiye süsleyerek para kazanma

Evde Abiye Süsleyerek Para Kazanma Yoğun ilgi gören evde ek iş konusu internette en çok araştırılan konu haline gelmiştir.Artık tek kişinin çalışması ile bir aile geçinemez duruma geldi.Dolayısı ile ek işe  ihtiyaç artmış bulunmakta.ev hanımları genellikle çocukları yada belli bazı nedenlerden dolayı çalışamıyor.O yüzden evde yapabileceği işler konusunda araştırma yapmaktadırlar.İşte bizde sizlere uygun iş fikirlerini sizlere tanıtmaya sizleri yönlendirmeye çalışıyoruz.Şimdi evde abiye süsleme işinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Her ev hanımının yapabileceği işlerden olmadığını söylemekte fayda bulunuyor. El iğnesini her hanım kullanamıyor. Gerçekten el iğnesi kullanabilen hanımlara küçük bir eğitim verilerek bu anlamda gelişmesi sağlanabiliyor. Zahmetli olduğu kadar kazançlı da bir iş olan abiye kıyafet

 

 

süsleme işinde tek bir kıyafetten 200 TL’ye kadar gelir elde etmek mümkün. Daha önce iğne oyası yapmış tüm ev hanımlarına göre olan evde abiye süsleme işi oldukça karlı.Ek gelirden daha ziyade düzgün yapıldığında ana gelir haline gelebilecek kazançlı bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Bu alanda hayal gücü ve yetenekleri yeterli seviyelerde olan hanımların bugün en kötü işte 50 TL gibi bir rakam aldığı görülüyor. Günlük bir abiye kıyafetin bitirilmesi halinde aylık ciddi sayılabilecek bir rakamda ele geçebiliyor. Bazı kıyafet türlerinin 4-5 katı fiyatlara yaptırılabildiğini söylemek mümkün.

Evde Ek İş veren Konfeksiyonlar
Evde Ek İş veren Konfeksiyonlar

Firmaların yetenekli hanımlara olan ihtiyacı her zaman bulunuyor. Firma açısından vakit kaybı ve külfet sayılabilecek bir işi evlere yetenekli hanımlara vermeleri pek çok insana umut kaynağı olmuştur. Evde abiye kıyafet süsleme işi veren firmalar araştırması ile yaşadığınız şehirde bu tarz firmalara ulaşmanız mümkün. Düzenli bir biçimde düzgün çalışacağınız bu işte güzel kazançlar elde edilebiliyor.

Günde bir abiye süslemeniz sonucu çok kazançlı iş yapmanız sonucu evinizde katkıda bulunabilirsiniz.yazımızın altına yorum bırakarak eve iş gönderen firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Was this helpful?

3 / 0

Bir cevap yazın 2

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Nisa Nur

Nisa Nur

Sivas’ta yaşıyorum sürekli çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Aylin

Aylin

Aylin cilbiyik İstanbul’da yaşıyorum Bakırköy’de sürekli iş istiyorum